Dekorativní stěrky

Vzory dekorativních stěrek RIVES

MAREA

Inspirace mořem

V horkých letních dnech je možné ocenit odstíny modré, světle modré a azurové smíchané se smaragdově zelenou; při západu slunce, na nádherných plážích s velmi jemným pískem, při západu slunce se na vodě odrážejí poslední teplé sluneční paprsky a vytvářejí červené, fialové nebo oranžové odstíny.

Marea je poctou těmto polychromatickým kombinacím, duhové a duhové dekorativní barvě, se silnou dekorativní identitou.

Stěrka je omyvatelná.

KALAHARI - MICRON

Pískový efekt

KALAHARI je velmi oblíbená stěrka pro svůj výrazný vzhled.
Při apliakci pracujeme s 3 druhy materiálu, které se liší zrnitostí písku a vy si tak můžete vybrat více, či méně výrazný vzhled.

Stěrka je omyvatelná.

MATERIX BETONWALL

POHLEDOVÝ BETON

Dekorativní perleťový vodní povrch, schopný reprodukovat vzhled hedvábí v jeho různých formách a odstínech, poskytující stěnám svůdnou sílu

MATERIX ROCCIA METAMORFICA

IMITACE TRAVERTINU

Chcete být originální ? V tom případě je tato stěrka určena přímo pro Vás.

Speciální přírodní dekorativní štuk pro interiéry, připravený k použití, založený na vybraných kamenivech a vysoce kvalitním vápenném tmelu získaném dlouhým procesem přirozeného stárnutí ve speciálních skladovacích nádržích. Výrobek je homogenní, pastovitý a snadno se nanáší a s příslušnou technologií reprodukuje účinek Metamorphic Rock a zdůrazňuje jeho žíly.

Jednoduše Originální, odolná a omyvatelná stěrka

MATERIX ROCCIA RIGATA

Tato nádherná stěrka vynikají svým luxusním vzhledem, elegancí a nadčasovostí. Hodí se kdekoliv, kde zákazník vyžaduje luxusní a originální vzhled a také nadčasovost, která nepodléhá módním trendům. Dokážeme splnit i individuální přání zákazníků a tuto stěrku provést třeba v provedení imitace dřeva, či dalších individuálních požadavků.

Stěrka je odolná a omyvatelná

 

MATERIX SPACCANTE

ROZPRASKANÁ STĚNA

Chcete být originální? Nebojíte se být výstřední? Máte rádi originalitu a chcete mít něco, co nikdo jiný nemá? Pak se Vám určitě bude líbit naše stěrka imitující rozpraskanou vyschlou poušť. Praskliny vznikají díky moderní technologii a vznikají vždy v závislosti na mnoha okolnostech vždy pokaždé jinak. Proto se nikdy nemůže stát, že by měl někdo doma stejnou zeď, jakou budete mít doma právě vy. Neváhejte a i Vám může tato nádherná stěrka zkrášlit Váš interiér a změnit ho k nepoznání

VELLUTO

SAMETOVÝ VZOR

Dekorativní malba na vodní bázi s duhovým efektem může reprodukovat vzhled sametu v jeho různých odstínech a dodávat stěnám bezkonkurenční atmosféru

VENEZIA

BENÁTSKÝ ŠTUK

Dekorativní benátský štuk, kterým vytvoříme nádherný vzhled na Vaší zdi. Povrch po vypracování je nádherně lesklý a vyznačuje se svou jedinečností a luxusem. Teno štuk je nejlesklejší ze všech. Pro aplikaci je nutná dokonale rovná  a hladká stěna

SHINE

TŘPYTIVÁ STĚRKA

Elegantní a luxusní stěrka, která se hodí do všech prostor. Vyniká svým třpytivým efektem, díky jemným třpytkám, které jsou součástí produktu. Výběr z mnoha barevných kombinací a také z mnoha barevných provedení třpytek.

SEDUXION SETA INTRECCIATA

HEDVÁBÍ

Dekorativní perleťový vodní povrch, schopný reprodukovat vzhled hedvábí v jeho různých formách a odstínech, poskytující stěnám svůdnou sílu

Nubilia M Lux Color

OZDOBNÉ VLOČKY

NUBILIA M LUX COLOR je vodou ředitelná barva pro interiéry na bázi dekorativních vloček schopných reprodukovat několik různých chromatických efektů. Snadno se nanáší a dodává povrchům harmonickou přirozenou a duhovou hru barev.

Speciální vzory

MATERIX GARAGE

MATERIX GARAGE

KOVOVÝ PLECH S NÝTY

Tato originální stěrka pod názvem GARAGE imituje dokonale kovový plech s nýty. Díky našim speciálním technikám dokážeme také provedení rezavého – korodujícího plechu, či jiné alternativní požadavky, které vzniknou na základě požadavku zákazníka.

 

NUBILIA M DUAL-COLOR

NUBILIA

SAMETOVÝ VZOR

Nubilia je řada dekorativních barev na bázi speciálních barevných vloček, které díky kombinovanému použití barevných vzorků vytvářejí krásné efekty.

SEDUXION SETA MILLE RIGHE

SEDUXION SETA MILE RIGHE

LÁTKOVÉ VZORY

Elegantní minimalistické vzory, které se hodí nejvíce do obytných místností.

Chcete poradit s výběrem?
Kontaktujte nás.