Designové lité
podlahy

Každá podlaha je jedinečná

Dekorativní stěrky - materiál a barvy

Originální a jedinečné vzory

Každá podlaha je designový originál. Vyberte si z palety 20 základních odstínů barev, případně z dalšíích barev za příplatek.

Lité podlahy vypadají exkluzivně, jsou beze spár a oproti klasické dlažbě jsou příjemnější pro chůzi bosou nohou, protože nestudí.

Česká kvalita a technické benefity

Lité podlahy, se kterými pracujeme, jsou české výroby s vlastním vývojem. Výhodou je snadná manipulace bez zbytečného odpadu. Materiál se nesráží a jeho údržba a čištění jsou jednoduché.

Na výběr máte z epoxidových, polyuretanových a metalických 3D stěrek. Tyto materiály se vyznačují výbornou tepelnou vodivostí.

Dekorativní stěrky - materiál a barvy

Barevná paleta i designové vzory

Popusťte uzdu fantazii. Kromě barevných odstínů lze realizovat také exkluzivní metalické podlahy či mramorované podlahy v jedné barvě. Mramorovaný efekt tvoříme speciálním sprejem.

Vlastnosti materiálu

Epoxidová stěrka ORIGINAL je pevná, tvrdá a velmi odolná, jak chemicky, tak mechanicky. Není UV stabilní. Tato kombinace vlastností je vhodná pro zátěžové plochy, jako jsou komerční prostory, koueplny či sanitární místnosti.

Polyuretanová stěrka FLEXI se vyznačuje vyšší pružností a nízkým kročejovým hlukem a UV stabilitou. Povrch je velmi příjemný na dotek. Využití nachází ve běžně zatěžovaných obytzných prostorech.

Metalická 3D stěrka EXCLUSIVE je ideální volbou, pokud volíte luxusní design. Podobně jako epoxidová, je metalická stěrka vysoce chemicky i mechanicky odolná, pevná a tvrdá. Díky UV stabilite je vhodná nejen pro obytné, ale i komerční prostory (luxusní prodejny, bary, showroomy apod).

Chcete poradit s výběrem?
Kontaktujte nás.